Kwambio aplikace: Věnujte se 3D designu v mobilu!

Jednou z 3D platforem, které jako obor obecně neustále rostou, je Kwambio. Tato platforma vznikla v létě roku 2015 a svým zákazníkům 3D tisk a veškerý servis s ním spojený. V lednu společnost spustila nový design webu s mnoha inovativními doplňky. Jedním z nich je iOS Kwambio aplikace, která je s celou platformou zcela propojená a navíc přístupná ke stažení zdarma.

Kwambio aplikace: Věnujte se 3D designu v mobilu!

Kwambio aplikace: první svého druhu

„Naše aplikace je první na trhu svého druhu,“ zní hrdě z Kwambia. Nástroj zákazníkovi umožňuje získat kompletní 3D design požadované věci; ze všech úhlů pohledu, v nespočtu variant provedení a použitých materiálů. Dokonalý fotorealistický návrh vám pomůže projekt před koupí perfektně vyladit.

Mobilní aplikace na 3D tisk zdarma

Revoluční výtvor z dílny Kwambio je volně stažitelný a zdarma je i jeho používání je zdarma. Příjemným benefitem je i fakt, že pokud si se službou Kwambio navrhnete, upravíte a následně i necháte vytisknout předmět z profesionální 3D tiskárny od Kwambio, neplatíte ani za dopravu k vám domů.

Kwambio aplikace je dostupná pro operační systém iOS od verze 8 a je kompatibilní s Apple zařízeními iPhone, iPad a iPod Touch. Stáhnout zdarma si ji můžete z iTunes. V budoucnu by měla společnost představit i verzi pro zařízení s operačním systémem Android.

3D platforma Kwambio

Kwambio se na rozdíl od ostatních platform liší tím, že nezprostředkovávají 3D tisk na plastické materiály – všechny položky jsou buď kovové anebo z keramických materiálů jako je porcelán, terakota nebo kamenina s odlišnými glazurami.

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *