3D Slash 2.0: Jednodušší a zábavnější než kdy dřív

Jedno mají začínající a pokročilí 3D návrháři společné. Totiž skutečnost, že zorientovat se ve velkém množství 3D softwaru a spolehlivě rozpoznat kvalitní nástroj od toho slabšího. Naštěstí existují společnosti jako 3D Slash, jejichž 3D software funguje. A funguje dobře, přičemž zvládá uživatele ještě bavit. Nevěříte?

5-Shapes

3D Slash: V jednoduchosti je síla

První a zdaleka ne poslední vlastností, kterou 3D Slash 2.0 v konkurenčním srovnání vyniká, je jeho jednoduchost, díky níž je program dobrým pomocníkem pro uživatele všech generací – stejně pro tu mladší, počítačově gramotnější generaci, jako pro starší kolegy, kteří se s podobnými technologiemi začali setkávat až v pokročilém stádiu života.

Zjednodušení je zjevné i při porovnání s první verzí 3D Slash, jejíž menu bylo rozděleno do základních a pokročilých funkcí. Tyto dvě části byly nyní sloučeny, což se podepsalo na lepší přehlednosti, kterou lze demonstrovat na jednoduchých příkladech.

I začínající modeláři nyní mohou snadno kopírovat, vkládat, přesunovat či upravovat velikost a proporce objektů přetočených v prostoru. Stejně jednoduše lze návrhy, které připravujete pro odeslání do 3D tiskárny, například rozdělit podle barvy, což zjednodušuje import zakulacených tvarů do vašeho návrhu.

„Naše vize před vznikem 3D Slash byla vyvinout pomůcku, která každému bez rozdílu umožní vytvořit nebo upravit 3D objekty. Dali jsme si za cíl, aby ovládání našeho softwaru bylo stejně jednoduše pochopitelné a tím pádem populární, jako například Microsoft Powerpoint,“ říká Sylvain Huet, zakladatel a vývojář 3D Slash.

3D tisk je zábava

S 3D Slash 2.0 si navíc v jistých momentech užijete i dost zábavy. Software vám umožní váš 3D model vyřezávat s odstraňováním krychliček. Pokaždé, když krychli nebo jejich řadu odstraníte, ozve se rána, která má uživatele povzbudit, pobavit a ještě více jej pohltit do 3D modelování.

Video tutoriály krok za krokem

Skvělým způsob, jak se s 3D Slash 2.0 skamarádit a „přijít na kloub“ všem jeho funkcím, představuje šestidílný video tutoriál, ve kterém se jeho tvůrci snaží vždy popsat určitý okruh možností:

  1. Tutorial – Základní funkce
  2. Tutorial – Práce s křivkami a kulatými tvary
  3. Tutorial – Práce s dimenzemi
  4. Tutorial – Kopírování, vkládání, přesun, změna velikosti a rotování
  5. Tutorial – Práce s obrázky
  6. Tutorial – Import a kombinování 3D návrhů

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *