Vánoční speciál: ozdoby z 3D tiskárny 1/2

Nezadržitelně se blíží vánoce, svátky klidu a míru. Proto je více než žádoucí, zaměřit se i v novinkách ze světa 3D tisku právě na vánoce, nejen z pohledu dětí nejoblíbenější svátky v roce. Co nevidět totiž přijde čas ozdobit vánoční stromek. Jak ale nenavázat na každoroční stereotyp a jak alespoň trochu svůj stromek obohatit něčím novým, originálním? Pětice vánočních ozdob z 3D tiskárny nabízí řešení.

3D tiskárna

3D tiskárna vyrobená za užití 3D tiskárny jako vánoční ozdoba? Proč ne! Vskutku originální ozdoba představující sofistikovaný stroj, nezbytný pro technologii alternativní výroby, se skládá z dvacítky malých součástek, které po 3D tisku musíte slepit dohromady. Zda jednotlivé dílky vytisknete v různých barvách, nebo v jedné základní a detaily si domalujete sami, ručně, záleží již pouze na vás samotných.

ozdoba1

Autor: ThingHuxter
Cena: ZDARMA

Stáhnout

Točící se Santa Claus

Zejména všechny nejmenší děti ne nakrátko jistě zabaví točící se Santa Claus, který „pronásleduje“ dalšího symbolického představitele vánoc Rudolfa. Ten prchá – jak jinak – než ve svém letadle s vrtulí.

ozdoba2

Autor: mrigsby
Cena: ZDARMA

Stáhnout

Super Mario Bros

Ano, přesně tak! Pokud vlastníte 3D tiskárnu nebo jste schopni si 3D tisk těchto ornamentů zajistit jinak, váš vánoční stromek pro tyto vánoce ozdobí legendy počítačových a video her z řad největší – Super Mario Bros! A pokud patříte mezi skalní fanoušky této hry, doporučujeme i PDF soubor, ze kterého si za užití klasické tiskárny můžete vyrobit papírové řetězy na stromeček, opět v designu Super Maria.

ozdoba3

Autor: Mewalela
Cena: ZDARMA

Stáhnout

Retro Game Boy

Když už jsme nakousli herní průmysl, musíme přidat odkaz i na retro Game Boy, který by rozhodně neměl chybět na stromečku žádného vášnivého hráče. Hlavně tedy těch, kteří spadají do starší generace a Game Boye pamatují.

ozdoba4

Autor: Simone Fontana
Cena: ZDARMA

Stáhnout

Sluneční Soustava

Zajímáte se o astronomii, vesmír a díváte se na hvězdy na obloze ze široka, než jen jako svítící tečky? Pak neváhejte a vybavte svůj vánoční stromek povedenými, kvalitně zpracovanými zmenšeninami planet a objektů Sluneční Soustavy. Přece vám v obýváku na Štědrý den nebude chybět Merkur, Jupiter či dokonce Venuše, no ne?

ozdoba5

Autor: 3DBrooklyn
Cena: ZDARMA

Stáhnout

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *