Software Simplify3D nyní podporuje více než 200 3D tiskáren

Simplify3D, poskytovatel profesionálního softwaru určeného 3D tisku, rozšiřuje své pole působnosti a přidává na svůj list podporovaných 3D tiskáren dalších více než 30 zařízení!

„Náš cíl v Simplify3D je pomáhat uživatelům s jejich tvořením nápadů a jejich realizací pomocí 3D tiskárny. Z toho důvodu chceme nabízet top software, který je kompatibilní s drtivou většinou 3D tiskáren. Vzhledem k tomu, že po této inovaci program Simplify3D nyní podporuje již téměř 200 tiskáren, lze říci, že tímto krokem se nám dříve stanovený cíl víceméně podařilo splnit,“ představuje novinky Natalie Adler ze společnosti Simplify3D.

Se Simplify3D se 3D tisk rozšiřuje

Pouze dva měsíce po vydání verze Simplify3D 3.0 tak společnost představuje další update. Jedním kliknutím se váš software stane kompatibilní s dalšími 30 zařízeními schopnými 3D tisku: „Nová aktualizace zahrnuje kompatibilitu se zařízeními z Velké Británie, Ameriky, Japonska, Portugalska i Lotyšska,“ zní z firmy Simplify3D, sídlící na území Ohia. Spolupráce tak byla ze strany vydavatele softwaru navázána s giganty BigBox (Velká Británie), BeeVeryCreative (Portugalsko) a Mass Portal (Lotyšsko). Díky tomu se podařilo rozšířit seznam podporovaných 3D tiskáren o jejich zařízení.

„Nyní je Simplify3D softwarem, který ve svém oboru podporuje nejvíce 3D tiskáren,“ zní ze společnosti sídlící v Ohiu.

Simplify3D-New-Compatible-Printers (1)

Podpora pro více než 200 tiskáren

A proč se seznam podporovaných 3D tiskáren rozšířil v případě Simplify3D právě o zmíněné značky?

Společnosti E3D a LittleBox spojily své síly, aby vytvořily 3D tiskárnu BigBox. Tu její vývojáři popisují jako cenově dostupné zařízení s kvalitními komponentami, které se tak skvěle budou hodit právě k softwaru Simplify3D.

Poslední model BeeTheFirst 3D tiskárny se chlubí ikonickým designem a jednoduchým nastavením, ve kterém se dobře orientují i laici. Tímto krokem tak Simplify3D zacílila zejména na nováčky v 3D tisku.

Mass Portal Pharaoh, tzv. delta tiskárna, se pak vyznačuje extrémně velkou rychlostí operování: „Na všech těchto partnerstvích pracoval náš tým téměř rok v kuse,“ osvětluje pracovník Webster.

Kompletní seznam všech 3D tiskáren kompatibilních se softwarem Simplify3D naleznete na oficiálním webu Simplify3D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *