„Create Your Minis“ aplikace pro tvorbu figurky pro 3d tisk

„Create Your Minis“ je projekt, který vám umožňuje navrhnout vaše vlastní 28/32mm (měřítko 1:56) figurky. Můžete svůj model vytvořít zvolením postoje, oblečení, zbraní atd. a zobrazit figurku ve 3D. Společnot Create Your Minis, tým se sídlem ve Francii, ji vytiskne a pošle na vaši adresu.

minis-vojakProces můžete shlédnout na Createyourminis.com (zatím pouze betaverze), kde si zvolíte typ modelu, který chcete – muž či žena a navrhnete jeho oblečení, zbraně a vybavení. Program vám také umožňuje zvolit postoj a polohu zbraně pro vaši figurku a zobrazit náhled ve 3D. Jakmile svůj design dokončíte, můžete jej uložit na vašem účtu nebo přímo objednat 3D tisk.

Mezi početnými funkcemi, nejunikátnější je možnost přidat detaily na vybavení, jako symboly na štít, brnění nebo rameno. Tým vytvořil velké množství 3D prvků, což umožňuje uživatelům vytvořit jejich vlastní realistické postavičky.

Tým spustil Kickstarter kampaň, s cílem získat 33,000 kanadských dolarů do 15. ledna 2015. Tento fond bude využit pro nákup 3D tiskáren, rozjetí produkce, přidání dalších prvků do databáze, pronajmout lepší servery atd.

Firma také přidala Hanôn a Drop Dead Daisy, dva modely zdarma, exkluzivně pro tuto Kickstarter kampaň. Hanôn je realistický model, ale má méně voleb pro oblečení a zbraně. „Není to jen limitovaná edice, ale také test, jestli se lidem bude líbit kompromis (méně možností, ale lepší celkový model)“, píše tým. Drop Dead Daisy je roztomilý model navrhnutý pro Kickstarter podporovatele. Pokud přislíbíte 105 CAD, obdržíte 15 28mm miniatury plus Hanôn; pokud přislíbíte 315 CAD, dostanete 50 miniatur, Hanôn, jeden symbol a Drop Dead Daisy.

Výroba začně v březnu 2015, a první dodací datum je v květnu. Koukněte se na Create Your Minis Kickstarter kampaň zde, nebo přímo webové stránky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *